Objavte čaro kvetinových sviečok

28.08.2023

Nič nie je krajšie a príjemnejšie ako pohodová atmosféra doma, po dlhom vyčerpávajúcom dni v práci. Skúsili ste si už spríjemniť tento “Váš” okamžik kvetinovými sójovými sviečkami? Chilly and Mango Vám ponúka nádherné dizajnové sójové sviečky, ktoré okrem svojho skutočne jedinečného dizajnu plnia aj dôležitú relaxačnú a oddychovú funkciu.

Napadá mi hneď niekoľko dôvodov…

Nižšie nájdete zopár overených faktov, prečo sójové sviečky skutočne prispievajú k hlbšiemu a kvalitnejšiemu relaxu a pomôžu Vám kvalitnejšie a efektívnejšie si oddýchnuť.

Kvety sú potešením pre oko aj srdce

Kvety tvoria neoodeliteľnú súčasť pri tvorbe našich sójových sviečok. Každý nový nápad sa vytvára pri pohľade na nádherné prírodné bohatstvo všade okolo nás. Pri obdivovaní prirodzenej krásy lúčnych kvetov, alebo krásy kvetov v kvetinárstvach sa rodí nová myšlienka na krásny kvetinový motív. 

Pohľad na kvety prináša pokoj, radosť aj lásku. Prináša nám vnútorné uspokojenie, harmóniu a kľud, po ktorom v dnešnej dobe tak veľmi túžime. Skrze naše zmysly sa pozitívna emócia prenáša až do nášho srdca a prinesie vytúžené uvoľnenie a ľahkosť bytia. 

Dbáme na to, aby naše sójové sviečky vizuálne pôsobili upokojujúcim a harmonickým dojmom, pretože tento pocit si ukladáme v našom vnútri a dokáže ovplyvniť naše vnímanie aj náladu. Ak sa pozeráme a myslíme na krásne veci, tak následne krásne veci priťahujeme aj do našich životov. 

Pri výrobe sviečok využívame voskové kvety, kvety z ekologickej hmoty a najnovšie aj sušené kvety, ktoré dokážu sviečkam dodať ešte viac jemnosti a krásy. Inšpirovali nás ruže, margaréty, milované hortenzie aj honosné pivónie.

V ponuke máme naozaj veľmi krásne kvetinové dizajny sviečok, je len na Vás, ktorá sviečka Vás očarí najviac. 

Drevený knôt nie je iba vychytávkou,

ale skutočným pôžitkom pre tých, ktorí si potrpia na detaily. Drevený knôt po zapálení vytvára príjemný zvuk praskania, ktorý pripomína atmosféru zapáleného krbu. Knôt je vyrobený z prírodného dreva, preto sviečka horí pravidelným a výrazným plameňom a rovnomerne do okolia uvoľňuje esenciálne oleje obsiahnuté v sójovom vosku. 

“Sviečka je symbolom útulného domova”

V našom voňavom obchodíku nájdete sviečky s dreveným ale aj bavlneným knôtom. Ak ste sa však rozhodli pre sójovú sviečku s dreveným knôtom, je veľmi dôležité sa o túto sviečku aj vhodne starať. Čo je potrebné urobiť, aby Vám sviečka s dreveným knôtom vydržala čo najdlhšie? 

Esenciálny olej - srdce našich sviečok

Do sviečok pridávame výhradne esenciálne prírodné oleje, žiadné náhrady vôní ani vonné parfumované oleje. Esenciálne oleje neobsahujú nebezpečné syntetické látky a sú prospešné pre naše zdravie. Aj napriek tomu, že esenciálne oleje sú finančne náročnejšou vonnou alternatívou, uprednostnili sme kvalitu. Aby sviečka pekne a výrazne voňala, je potrebné do vosku pridať oveľa väčšie množstvo esenciálnych olejov ako lacných vonný zložiek. 

Esenciálne oleje sme si zvolili, kvôli ich prospešným benefitom na mentálne aj fyzické zdravie a vytvorili sme pre Vás ponuku vonných variáciií podľa toho čo Vám vo Vašom živote chýba, alebo po čom túžite. Pri výbere sviečky si môžete svoju vôňu vybrať z aktuálnej ponuky. Ak Vás zaujímajú ďalšie informácie ohľadom esenciálnych olejov, prečítajte článok venovaný špeciálne účinkom olejov


Prajeme Vám zážitok, pri výbere tej Vašej kvetinovej sviečky….