Valentínska sviečka lásky

09.01.2024

Oslavujte svoju lásku aj počas sviatku zamilovaných ale nikdy nazabudnite na to, že toho koho milujete môžete potešiť a vyjadriť mu lásku každý deň. Stačí malá pozornosť, vo forme rannej kávy, úsmevu, alebo pohladenia. Pekným pripomenutím sú aj darčeky, ktoré majú pre niektorých ľudí špeciálny a osobitý význam. Dámy si vysušia darovanú kyticu ruží a plyšové srdiečka si vyložia na posteľ. Srdiečok je v deň svätého Valentína všade kam sa len pohneme. 


Srdiečkové sviečky?

Rozmýšľala som a v podstate ešte stále rozmýšľam nad dizajnom, ktorý najviac vystihne to, čo medzi sebou dvaja zamilovaní zdieľajú. Čistota bielej farby a jasnočervená farba srdca, to boli prvky, ktoré sa neustále motali v moje hlave.  A tak v jeden mrazivý deň, kedy by skustočne sila lásky svojim teplom mohla aspoň na chvíľu zahriať srdcia ľudí sa v mojich rukách zrodila sviečka lásky. Sójová sviečka MY HEART je krásnym symbol čistej nezištnej lásky. Táto sviečka svojim dizajnom, vôňou a krásnymi čistými líniami prinesie lásku tam, kde jej je nedostatok, prinesie harmóniu tam kde prevláda nesúlad a prinesie pokoj a pochopenie na miesta kde je ich nedostatok. Čo v prípade ak ste sami a lásku hľadáte?


Ak túžite po láske…

a tá stále čaká niekde za rohom. Venujte si každý večer chvíľku pre seba. Zastavte sa a darujte si čarovnú chvíľku, ktorou zhmotnite svoju lásku. Zapáľte si sviečku lásky a vizualizujte si svoju lásku. Predstavujte si ako vyzerá, aký ma hlas, čo cítite, keď je s Vami. Zamerajte sa na svoje pocity. Čo cítite keď si svoju lásku predstavujete? Je to príjemný pocit, alebo cítite neistotu? Je dôležité sa pri vizualizácii toho, čo chcete obklopiť pozitívnymi emóciami. To čo cítite, to aj priťahujete. Sviečka lásky nielen vizuálne podporí Vaše vnímanie, ale aj jej omamná vôňa nabudí Vaše zmysly tým správnym smerom. 

20 jasnočervených srdiečok symbolizuje 20 dní, ktoré si darujte z lásky k sebe formou večernej chvíľky pre seba. Zastavte sa a vedome odíďte od denno-denného zhonu uponáhľaných dní. Za 20 dní si vybudujete návyk, z ktorého sa stane veľmi cenný zvyk. 

Pamätajte, že najdôležitejšie čo v živote môžeme darovať je čas. Koľko času darujeme samým sebe? Cesta hľadania lásky môže byť príjemným spôsobom ako nájsť cestu k sebe a postupne aj cestu k vysnívanej láske. 

 Prajem Vám príjemne strávený lásky-čas