Populárne sviečkové sety

12.09.2023

Potreba vyrobiť prvý darčekový sviečkový set prišla nečakane. Predchádzala jej potreba vytvoriť niečo, čo bude originálne a jedinečné. Každý jeden darčekový sviečkový set v sebe nesie špecifický odkaz. Emócia lásky, anjelska čistota, ľahkosť pierka, Vianoce…Sviečkové sety nádherne vyzdobia Váš domov a sú skvelým darčekom k narodeninám. Žiaden Deň matiek, Deň žien ani zamilovaný Valentín sa nezaobíde bez sviečkových setov od Chilly and Mango ART CANDLES. Záujem majú aj nevesty a sety využívajú ako svadobné dekorácie. AK chcete zaujať a hľadáte skutočne jedinečný darček, odporúčam vybrať si práve z ponuky darčekových sviečkových setov.


Prečo sú sviečkové sety tak žiadané?

Pretože sú jedinečné…sú nádhernou dekoráciou, ktorá skrášli a ozvláštni Váš domov. Sú najžiadanejšou alternatívou darčekov, ktoré chcete darovať z lásky osobe, na ktorej Vám veľmi záleží. 

Sviečkový darčekový set ROMANCE je v ponuke v ružovom, bielom, žltom aj v modrom prevedení a prináša so sebou energiu lásky. Je vhodné ho umiestniť v spálni. 

Sviečkový set ANJEL je symbolom pokoja a ochrany. Jeho jemnosť evokuje dotyk páperových anjelských krídel. Je vhodné ho umiestniť v obývačke alebo v chodbe pri vstupe do Vášho domova.

Ak milujete dobrú náladu, tú Vám dokáže pozdvihnúť sviečkový set LETNÁ NÁLADA. Na vianoce sa môžete potešiť sviečkovým setom SILVER, VLOČKA aj setom FEATHER


Nie sú iba na jedno použitie…

Ak sviečky, ktoré sú súčasťou sviečkových setov vypálite, prázdne nádoby môžete využiť ako svietnik na čajovú sviečku, alebo ako nádoby pre Vaše ďalšie dekorácie. Na vyžiadanie za malý poplatok si môžete nechať u nás nádoby opäť naplniť sójovým voskom s prídavkom Vašej obľúbenej vône.

V blízkej dobe pre Vás pripravujeme aj nové sviečkové darčekové sety, ktoré Vás dúfame očaria rovnako ako sviečkové sety, ktoré sú aktuálne v našej ponuke v e-shope. 

Ďakujeme Vám za podporu, iba vďaka Vašim objednávkam môže Chilly and Mango ART CANDLE aj ďalej vykonávať svoju činnosť a prinášať Vám stále nové sviečkové dekorácie.

Prajeme Vám príjemný zážitok, pri výbere darčekových sviečkových setov!