Betónové sviečky - dekoratívna limitka

28.09.2023

Túžite po sviečke, ktorá okrem svojej klasickej funkcie bude aj moderným umeleckým dielom u Vás doma? Práve preto som vytvorila novú limitku betónových sviečok, ktorú plánujem postupne rozširovať o ďalšie zaujímavé betónové kúsky. Nádoba sviečky je vyrobená z pevného betónu, neskôr naplneného ručne nalievanou sójovou voskovou zmesou. Tri drevené knôty po zapálení vytvárajú hrejivé teplo a pokoj sprevádzajúci jemným praskaním. Moje nadšenie k sviečkam vyrobeným z prírodných ingrediencií s upokojujúcimi prírodnými vôňami ma priviedla k nápadu zaradiť do výroby sviečok ďalší prírodný materiál - betón. Výroba je časovo náročnejšia, pretože výroba betónovej sviečky trvá pár dní ale je dôležité zdôrazniť skutočnosť, že sviečky sú práve tým viac jedinečné a originálne.


Ako prebieha proces tvorenia?

Betónová zmes sa naleje do formy a potrebuje asi dva dni na vysušenie. O 48 hodín neskôr sa základ vyberie z formy, obrúsi sa, očistí, vyleští a pripraví na prvý náter. Spodná časť nádoby je ošetrená nálepkami na ochranu povrchov pred poškriabaním. Na sušenie je potrebných ďalších 48 hodín a potom sa sójová vosková zmes nalieva dovnútra betónovej nádoby. Po tomto poslednom kroku, je betónová sviečka pripravená na odoslanie k Vám.


Nezabudnite…

si pozrieť limitovanú edíciu betónových sviečok skôr, než budú všetky vypredané. Vzhľad týchto sviečok je vyslovene priemyselný, vhodný pre mužov, ale aj dámy, ktorí uprednostňujú štruktúru a členitosť tohto krásneho materiálu. Betónový materiál skvele vynikne so zlatými doplnkam, ktoré sú ručne zapracované na každej nádobe. Ručne nalievané zmesi sójového vosku sú bez agresívnych chemikálií a môžete si vybrať medzi množstvom prírodných vôní, práve podľa toho, po čo túžite. Využite ponuku uvádzacej ceny a zabezpečte si čím skôr túto modernú vychytávku a ozdobte svoj priestor štýlovo s betónovou sviečkou! Nezabudnite si tiež prečítať príručku starostlivosti o sviečky, kde nájdete najlepšie tipy na predĺženie doby horenia vašich sviečok.